Remember?
×

Like Radioshqip ne Facebook

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej like dhe ti per te marr cdo informacion me te fundit rreth video klipeve me te reja shqiptare...
Loading player, please wait....
Dafina Dauti ft. Jetoni i vogel - Karamele (Official Video HD)
uploaded by toni 10 months ago
https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Shkumbin Nebihu - Bini Lyrics: Young Ghetto Video: ASHA.

Suggestions

Ylmize Tafallari-Kolazh dasme 10:42
by joni
81 views
Nokshiqi 2 18:02
by DJAL_PELIVAN
554 views
HYSNI ALUSHI  nuse te percjell babai 05:30
by Sabina
3,050 views
Shaqir Cërvadiku - Vajza është pranverë e jetës 03:59
by joni
529 views
Pse o zot 03:24
by Radioshqip
585 views
Madalina - TOATE POZELE DIN TELEFON BY BLONDU VIDEO PITESTI 03:16
by Radioshqip
360 views
BLERO diss NOIZY    BLERO diss MC KRESHA 03:51
by DJAL_PELIVAN
642 views
DMC ft Kobra - Merzia e Kurbetqarit 03:05
by DJAL_PELIVAN
707 views
Al Pazar - 1 Janar 2013 Pj 2 41:09
by Radioshqip
381 views