Like Radioshqip ne Facebook

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej like dhe ti per te marr cdo informacion me te fundit rreth video klipeve me te reja shqiptare...

Dava Gjergji - Prin flamuri n’Shqiptari

Tironsja By Tironsja
November 21, 2012
1,252 views | 0 com | 0 ratings
Loading player, please wait....
0 likes, 0 dislikes
I Like
Don't Like
  • Related Videos
  • Videos from Tironsja
  • Bisedo Shqip Chat
  • Embed Code
  • Advertisement: